ג'ינג'ר צלמים
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 050-4583366
אודות

אודות

קצת עלינו  - ג'ינג'ר צלמים הינה חברה לשרותי צילום בניהולו של רוני ישראל.  אנו מתמחים בכל עולם הצילום הנדרש לאירועים, יחד עם זאת החברה מעניקה שירותי צילום לכל מטרה.
צוות הצלמים בג'ינג'ר ניחן ביכולת מקצועית לצד כישרון, וכשיש שילוב אמיתי בין השניים, תמיד באים לעבודה עם חיוך. המטרה היא להנציח את הרגעים ולא לביים רגעים חסרי תוכן, לשם כן, נבחר צוות מיומן, שישתלב עם האירוע ויתמקד המשימה.
 
מנכ”ל ומייסד רוני ישראל - רוני רואה את העולם דרך העדשה, גם כשהמצלמה לא בידיו וזוהי רוח הדברים המובילה את חברת ג'ינג'ר צלמים.

מבעד לעדשה

ג'ינג''ר צלמים הוקמה בשנת 2008, ובשנים האחרונות היא מובילה את עולם צילום האירועים בישראל עם אלפי לקוחות ממליצים. אנו מפנים את הזרקור ל-2 מוקדים עיקריים: מקצועיות ושירות. הצלמים, העורכים, המעצבים הגרפיים ואפילו בית הדפוס בג'ינג'ר, ללא יוצא מן הכלל, הם אנשי מקצוע ותיקים בתחום. הם ראו הכל ויודעים להפיק את התיעוד המושלם ולתפוס את הרגע המיוחד שישאר צרוב בזכרונכם. 

השירות של ג'ינג'ר מתחיל בפגישה הראשונית וההיכרות עם הלקוחות שלנו היא עמוקה, ללא היכרות מקצועית לא נוכל לעמוד בציפיות שכן רצונות שונים דורשים התייחסות מתאימה. על כן לרשות לקוחותינו שירות לקוחות, ליווי בתהליך קביעת תמהיל הצילום ומחשבה על כל פרט, כך שהחוויה תהיה מושלמת.